U ŹRÓDEŁ PIĘKNA

Kosmetyki tworzone  z myślą o profesjonalistach

MADE IN ITALY

Echosline – stworzona przez Pettenon Cosmetics – to jedna z wiodących marek w sektorze kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. W Echosline wierzymy, że zdrowe włosy, to piękne włosy.

 

Właściciel marki - Petteon Cosmetics prowadzi badania oraz pracę nad rozwojem profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów od 1946 roku. Trwająca od ponad 60-ciu lat tradycja jest podtrzymywana każdego dnia poprzez wypełnianie misji wdrażania nauki oraz technologii przy tworzeniu kosmetyków. Nasze produkty są przeznaczone do profesjonalnego użytku.

 

KLASYKA&DYNAMIZM

Połączenie klasyki z dynamizmem - Echosline odzwierciedla to, co najważniejsze w profesjonalnej pielęgnacji włosów. Wysoka jakość oraz kreatywność w tworzeniu kosmetyków do stylizacji, dostosowanych do wszystkich typów włosów oraz osobowości.

 

Zaawansowana technologia oraz starannie dobrane składniki tworzą unikalne formuły Echosline, które gwarantują profesjonalną ochronę nie tylko włosów, ale także całego ciała

Echosline Polska, wyłącznym przedstawicielem na Polskę jest Sapo, ul. Wodnika 50, 80-299, Gdańsk | Telefon / Faks: +48 58 762 78 16

biuro@sapo.pl

KONTAKT

Dystrybutor: SAPO

ul. Wodnika 50, 80-299 Gdańsk

48 58 762 78 16

YOU TUBE